Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1300
  • Vendlindja:
  • Podujevë (Besianë) 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazi e cila gëzon një mirënjohje të madhe si në estradën kosovare ashtu edhe në diasporë. Këngëtarja që njëkohësisht është edhe aktore e njeh skenën, e zotëron atë, e ndjen këngën duke kultivuar një shije të re tek audienca. Me z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtare e grupit

Hana Band

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Komente

59 🔥

Hipnotizon (2010)

★★★★★

Barnatorja (2009)

★★★★★

Pranoje (2005)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ryva Kajtazi, Riva Kajtazi, Ryva, Ryvakajtazi, Rryva Kajtazi

Komente 59