A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çfarë Dhurate Mori Ryva Kajtazi?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[13-08-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka qenë këtë verë më shumë se kurrë e angazhuar me dasma & ahengje familjare. E veçanërisht këtë vit ajo ka qenë e ftuar & e kërkuar për të kënduar në fshatin Xërxë, komuna e Gjakovës.

E duke qenë se këndon mjaft shpesh athe, si duket Ryva ka fituar edhe miqësi me ta, pasi familja Morina nga ky fshat i cili ka organizuar mbrëmë një aheng në të cilin ka qenë e ftuar Ryva, i kanë dhuruar asaj një qafore tradicionale e cila ishte një lirë e arit.

Ryva ka shprehur falenderimin e saj për këtë dhuratë me një postim në Facebook.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019