A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bëhet E Gjallë Ryva Kajtazi


Not Yet Rated

[07-11-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi nuk u bë më e "gjallë" që pas lansimit të klipit të saj më të fundit "Dalim Sonte" në bashkpunim me Tarabuka Band.

E dimë tashmë të gjithë që Ryva përfaqëson një biznes të sajin "Ryva Dresses" në Kosovë me një linjë fustanesh nga markat e njohura "Tarikediz" dhe "Jovani".

Në fan page-in e saj në facebook na ndodh që shpesh herë të shphim reklamat e veshjeve tëbutikut të saj mirëpo kohëve të fundit edhe ato u rralluan.

Megjithatë Ryva u bë e gjallë? Ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet në butikun e saj "Ryva Dresses" në Grand Store në prishtinë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019