A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ryva Shfaqet Plot Stil


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
[06-12-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar sot një foto në rrjetin e saj social në Instagram ku është shfaqur me një plot stil dhe me tendencat më të reja të modës.

Në butikun e saj "Ryva Dresses" sapo kanë mbërritur edhe koleksionet më të reja të bundave 2015-2016, për të cilat Ryva ka bërë edhe reklamë në Facebook duke promovuar veshjet e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019