A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Aborton Ryva! Humb Fëmijën...


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
[10-01-2016]
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka përjetur një ngjarje shumë të hidhur pasditen e sotshme. Lajmi për shtatëzaninë e saj bëri bujë mjaft të madhe muajt e kaluar, ajo dhe bashkshorti i saj Fidani priteshin të bëheshin prindër gjatë 2015-tës.

Por gjatë ditës së stome Ryva fatkeqsisht për shkaqe të cilat nuk janë bërë të ditur është detyruar të abortojë pa dëshirën e saj, duke humbur kështu fëmijën.

Urojmë që Ryva të jetë sa më mirë me shëndet dhe ta harrojë këtë ngjarje të hidhur nga jeta e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019