A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos Harro” Nga Ryva Kajtazi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
[26-01-2016]
K`ngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar baladën e saj më të re e cila mba titullin "Mos Harro", e ndërkohë ky projekt vjen si pasojë e një pauze të gjatë të këngëtares që nuk ka publikuar klip.

Balada është punuar nga Wirusi, e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Toni.

Videoklipi është realizuar nga një produksion nga Gjilani, Urban Graphics, me të cilin Ryva ka bashkpunuar edhe më herët.Ryva kësaj here vjen krejt ndryshe, pasi ka një kohë të gjatë që ajo nuk ka publikuar balada, që nga "Barnatorja" e cila ende mbahet mend dhe e bëri më të famshme këngëtaren.

Urojmë që kënga "Mos Harro" të ketë të njejtin fat.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019