Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Oh Baby Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Light it up to the left
Light it up to the right
Move it up on air tonight

Nuk mund t'i harrojë lehtë netët e gjata
Kur ti më mbaje zgjut me puthjet e zjarrta
Ishe i vetmi që më meritoje

Po nuk e di pse tash nuk je i njejti
Shum i dyshimt kohëve t'fundit po je ti
S'di si të sillem e si të reagoj
Diqka po ndodh zemër nuk të besoj
Ohohhh

Ahh Baby Baby
Ahh baby baby
Nga inati plasa
Ti e ke një tjetër, e un s'kam tjetër
Kaq me ty e pata


Ky tekst u dërgua nga  IdealAliajRyva Kajtazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/01/2013


Ryva Kajtazi - Oh Baby Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Baby Baby".
3. Video është e këngës "Oh Baby Baby", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 1