Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - S'ka Problem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Me fal por fjalet nuk mjaftojne
As lutjet tek une peshe nuk çojne
Per ty kurre nuk behet vone
Ti prape ne te njejtin vend gabon x2

Ref...
S'ka problem mua mos me thuj
S'ka problem tek une nuk pi uje
S'ka problem genjeshtare e vjeter
S'ka problem dikur ??? jeta

Me fal por fjalet nuk mjaftojne
As lutjet tek une peshe nuk çojne
Per ty kurre nuk behet vone
Ti prape ne te njejtin vend gabon x2

Ref...x3
S'ka problem mua mos me thuj
S'ka problem tek une nuk pi uje
S'ka problem genjeshtare e vjeter
S'ka problem dikur ??? jeta


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ryva Kajtazi
Publikimi: 01/06/2004
Festivali: PoliFest 2004


Ryva Kajtazi - S'ka Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Problem".
3. Video është e këngës "S'ka Problem", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 0