A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ryva Kajtazi - Boll Lujte


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/12/2017

2017-12-15T07:30:00


It's a long time that we try finding the lyrics to "Boll Lujte" sung by Ryva Kajtazi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Ryva Kajtazi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Meda. We wish that's the lyrics you are looking for:

Tana t'mirat ti me mu i ke pas
Nuk dite mi rujt e sod don me plas
Je mundu me lujt lojna dinake
Pom qeshet qe sdite pun me kon pate

Refreni (x2)
Boll lujte boll lujte hey plani t'deshtoj hey
Boll lujte boll lujte hey zoti ty ta kthej

Vera t'erdh ka dera, me shiju ske dit
E sod je pishmon, po thu jam merzit
Je mundu me lujt lojna dinake
Pom qeshet qe sdite pun me kon pate

Refreni (x4)
Boll lujte boll lujte hey plani t'deshtoj hey
Boll lujte boll lujte hey zoti ty ta kthej (x2)

Boll lujte boll lujte hey plani t'deshtoj hey
Boll lujte boll lujte hey zoti ty ta kthej (x2)more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019