RZON
RZON
RZON
  • Ditëlindja:
  • 18 Shtator
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


RZON është autor këngësh dhe producent i njohur. Më datë 11 Shkurt 2022, Marin & Majk publikojnë videoklipin "Pa Marre", në bashkëpunim me Rzon. Teksti i këngës u shkrua nga Marin & Majk. Produksioni audio u realizua nga RZON.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0