S3VI
S3VI

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: S3VI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Qershor 2020, S3VI publikon videoklipin "Fakte". Më datë 28 Korrik 2020, Lil Koli publikon videoklipin "Past", në bashkëpunim me S3Vin. Më datë 14 Gusht 2020, S3VI & Franklin publikojnë videoklipin "Koha". Më datë 14 Gusht 2020, S3VI publikon videoklipin "Mosmirnjohsa". Më datë 4 Shtator 2020, S3Vi publikon videoklipin "Reload", në bashkëpunim me Franklin. Më datë 6 Nëntor 2020, S3Vi publikon videoklipin "Plasni". Më ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1