Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sabi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 22 Qershor 2011, Sabi publikon videoklipin "Hallall Nuk Ta Boj". Më datë 20 Tetor 2012, Sabi publikon videoklipin "S'dua Që Ti Puth". Në Prill 2014, Sabi merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Shko". Në vitin 2016, Sabi Bekteshi publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Live 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Remzi Leka

Albrim Llapqeva

Qenan Selani (Qena)

Xhezair Elezi (Xheza)

Istref Berisha

Premtim Mehmeti

Ibrahim Kasami

Fidaim Aliu

Avdi Mjeku

Anton Keraj

Tags: Sabi, Sabi Bekteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet