A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabiani Feat. Marseli

Lozonjare ➡ Τσαχπίνα

 Shqip ➡  Greqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: G. Drossos


Lozonjare

(Marseli:)
Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je

(Sabiani:)
Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je

Të ndiej vërtet
Kur them se sa të dua, ndiej vërtet për ty
Më beso
Kur them se je e vetmja, më beso

(Marseli:)
Luaj, luaj, luan
Sa bukur po luan, luan, luan ti
Hajde, hajde, hajde
Të t'fala ty
Hajde, hajde, hajde ti

Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je

(Sabiani:)
Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je

Të ndiej vërtet
Kur them se sa të dua, ndiej vërtet për ty
Më beso
Kur them se je e vetmja, më beso

(Marseli:)
Luaj, luaj, luan
Sa bukur po luan, luan, luan ti
Hajde, hajde, hajde
Të t'fala ty
Hajde, hajde, hajde ti

Kërce me mua-a-a-a-a-a-a-a

(Sabiani:)
Lozonjarja-a-a-a-a-a-a-a
Kërce me mua-a-a-a-a-a-a-a-a...

(Marseli:)
Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je

(Sabiani:)
Kërce me mua, ti kërce
Lozonjarja ime je


Τσαχπίνα

(Μαρσέλ:)
Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

(Σαμπιάν:)
Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

Σε νιώθω πραγματικά
Όταν λέω πόσο σ'αγαπάω, σε νιώθω πραγματικά
Πίστεψέ με
Όταν λέω ότι είσαι η μοναδική, πίστεψέ με

(Μαρσέλ:)
Κούνα, κούνα, το κουνάς
Πόσο ωραία το κουνάς, το κουνάς, το κουνάς εσύ
Έλα, έλα, έλα
Σε συγχώρεσα
Έλα, έλα, έλα εσύ

Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

(Σαμπιάν:)
Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

Σε νιώθω πραγματικά
Όταν λέω πόσο σ'αγαπάω, σε νιώθω πραγματικά
Πίστεψέ με
Όταν λέω ότι είσαι η μοναδική, πίστεψέ με

(Μαρσέλ:)
Κούνα, κούνα, το κουνάς
Πόσο ωραία το κουνάς, το κουνάς, το κουνάς εσύ
Έλα, έλα, έλα
Σε συγχώρεσα
Έλα, έλα, έλα εσύ

Χόρεψε μαζί μου-ου-ου-ου-ου-ου-ου-ου

(Σαμπιάν:)
Τσαχπίνα-α-α-α-α-α-α-α
Χόρεψε μαζί μου-ου-ου-ου-ου-ου-ου-ου-ου...

(Μαρσέλ:)
Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

(Σαμπιάν:)
Χόρεψε μαζί μου, χόρεψε
Είσαι η τσαχπίνα μου

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019