A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabiani - Egoist


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Best Of Ballads"

Song from the album:

"Egoist"


Nuk mbaj mend sa here te kam lenduar ,
Nuk mbaj mend sa here jam xhelozuar ,
Se kuptoj as vete cfar kerkoja nga ty???

Dhe sa here une ty te kam tradhtuar ,
Humbjen tende kurre se kam menduar ,
Se ne xhep mendoja se te kisha ty!!!

Se tani me kot une jam penduar ,
Mire e di dhe vete te kam poshteruar ,
O sa keq ndihem kur ste kam prane!

Sa i vogel po me duket vetja ,
Force te te them Te Dua jo nuk gjeta ,
Egoizmi shpirtin ma tundon!!

Ref..x2
Jo nuk gjej dot force te te them me fal ,
Qe pesë vjet nga jeta ti kam marre!!!
Jo sduroj dot me te mos te kem prane ,
Por skam guxim te te them me fal!!!

Nuk mbaj mend sa here te kam lenduar ,
Nuk mbaj mend sa here jam xhelozuar ,
Se kuptoj as vete cfar kerkoja nga ty???

Dhe sa here une ty te kam tradhtuar ,
Humbjen tende kurre se kam menduar ,
Se ne xhep mendoja se te kisha ty!!!

Se tani me kot une jam penduar ,
Mire e di dhe vete te kam poshteruar ,
O sa keq ndihem kur ste kam prane!

Sa i vogel po me duket vetja ,
Force te te them Te Dua jo nuk gjeta ,
Egoizmi shpirtin ma tundon!!!

Ref..x2
Jo nuk gjej dot force te te them me fal ,
Qe pes vjet nga jeta ti kam marre!!!
Jo sduroj dot me te mos te kem prane ,
Por skam guxim te te them me fal!!!

(SHPIRT TE KAM LENDUAR , POR ME BESO SA HERE TE LENDOJA TY , KAM MORALE ME SHUME NE ZEMREN TIME , SEPSE E NDJEJA QE NUK TE MERITOJA ,... ndoshta po te kerkoj shume , POR TE PAKTEN ME MENDO NDONJEHERE ,...dhe nese mundesh te me kthesh edhe njehere gezimin EJA ME TAKO TE PRES!!!)

Ref..x2
Jo nuk gjej dot force te te them me fal ,
Qe pes vjet nga jeta ti kam marre!!!
Jo sduroj dot me te mos te kem prane ,
Por skam guxim te te them me fal!!!


Lyrics submited by Ermelinda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019