Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sabiani - Imagjinata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Egoist"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imagjinata" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elona Sopjani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

autbos ui be raketa
nga secili
hedhim shkumsa
ooooo me thoni
lavedronniii
ooooo
te zbukuroj
sa balona nkoka tona
hahaha ooooo
sa kokleta e paketa
ooooooooouuu

esht imagjinata
2minuta zgjati nata
oooouuuuuuu
autbos u be raketa
nga secilim
hedhim shkumsa ooo
me tjoni lavderoni
oooouuu
sa balona

nkoka tona
oooooouuu
sa kokleta e paka
ooouuu
te triillojjj

boten te zbukuroj
ouuuuu
balonaaa ouuuuMë Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet