Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - S'te Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

S'te besoj S'te besoj
e gjithe kjo eshte nje loje
ti me do po kerkon qe te luash,
S'te besoj S'te besoj
e gjithe kjo eshte nje loje
ti me do po kerkon qe te luash.


Ky tekst u dërgua nga Armaldo Çullhai


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sabiani
Publikimi: 01/12/2002


Sabiani - S'te Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Besoj".
3. Video është e këngës "S'te Besoj", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0