Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

sa here me ka zene moj
vera dhe rakia
për një copë vajzë moj
ikën ment e mia
kur me ze rakia moj
dhe kur behem tapë
mer ment e mia moj
dhe me vin prapë

refreni (2 here)

ndryshe po te zuri moj
nga dashuria
ajo ste del kurre moj
sic te del rakia

vetem dashuria moj
nuk te ben per burre
ajo ta mer mendjen moj
dhe sta kthen me kurre
ka hilera shume moj
rakia dhe vera
vetem dashurise moj
si ben dot hilera

refreni (4 here)

ndryshe po te zuri moj
nga dashuria
ajo ste del kurre moj
sic te del rakia


Ky tekst u dërgua nga DenisiSabiani
Publikimi: 01/11/2010


Sabiani - Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria".
3. Video është e këngës "Dashuria", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0