Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sabina Dana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  126
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sabina Dana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Sabina Dana, qe e vogel u vu re pasioni i saj per muziken ku e kishte te trasheguar nga familja. U diplomua per juridik dhe mbaroi masterin ne U.E.T. Gjate kesaj periulle asnjeher nuk u shkeput nga muzika, gjithmone krijonte dhe kendonte pjese te ndryshme muzikore. Vite me vone ajo krijoi klipin e saj te pare titulluar Again Deja Vu ne bashkepunim me D.A Unikk. Suksesi i saj kishte filluar, duke pasuar dhe me klipe te reja ne bashkepunim me kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

22 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

5
5
8
0
3
4
6
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adalena Seferi

Çiljeta

Erga Halilaj

Megi Laska

Barbana

Kamela Islamaj

Rezarta Smaja

Rezarta Shkurta

Marjeta Billo

Olta Boka

Tags: Sabina Dana, Sabina, First Lady, Te Tanet


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet