Më mbaj mend (për 1 muaj)


First Lady (Sabina) - Bla Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga First Lady (Sabina).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

First Lady (Sabina) - Bla Bla Bla  (Feat. D.A Unik)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/04/2010

2010-04-15T14:07:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bla Bla Bla" kënduar nga First Lady (Sabina).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga First Lady (Sabina) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dardan - Bla Bla Bla

Ey, ey, ey
Brrra (Hypnotize)

Mister Dardy im Geschäft, mache immer Flouz (woo)
Meine Augen immer red, so wie Liverpool (Swish)
Hot-Night, trinke Vanilla Blue
Meine Bitch sieht aus wie Sailor Moon (pow, pow)
Dein Vater arbeitet in einer Bank (ja)
Mein Daddy hat den Ballermann im Schrank (boom)
Immer ready, Bruder, wallah wir sind krank
Nur Para im Kopf, Marihuana in der Hand (bang)
Hall of Fame, so wie Rolling Stones
Immer Narcotic, da, wo ich wohn'
Du machst Business, wo ist meine Provision
Kaiser wie Napoleon
Baller' meine Lines, so wie Busta Rhymes (rrr)
Diese Rapper sind reif fürs Altersheim (rrr)
Packe die Walther ein, dir läuft kalter Schweiß (rrr)
Boss am Mic, mache Para, so wie Walter White
Meine Gang Hypnotize, Universal Urban
Komm' vor deine Türe wie ein Lieferservice
Wie Kobe, verteile an die Chicas Körbe
Dicka, du hast eine Stimme, so wie Steve Urkel
Bin gut drauf, also gib mal die Chivas her
Smoke Cohiba, Bonita, wer (sag, wer?)
Ist der King? Ich sage nique ta mere
Ich habe die Szene gefickt und nehm' sie nicht mal ernst (jaja, brr)

Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Ich glaub', ihr habt kein Leben, Digga, bla bla bla bla bla
Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Unser Reden: Kugelregen, Digga, ratatatata

[Hook]
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit den Jungs in Malaga
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit Jungs in Malaga

Was für Guntalk? Du kriegst Kombinationen, so wie Blood Sport (pow, pow)
Kosova Passport, Motorola am Ohr, cruise mit Patron
Kugeln fliegen, Rapper bluten wie Tampons (ja)
Schreibe immer meine Songs auf Hennessy (Hennessy)
Wir roll'n wie die Sons of Anarchy (Anarchy)
Überfall, Maske auf wie an Halloween
Du wirst im Knast gefickt wie ein Pädophil (hahaha)
Schieß' auf Gs, so wie Eazy-E
Danach siehst du aus so wie Ribery (hah)
Black Money wie Shaquille O'Neal
Trainingsanzug Givenchy
Ihr seid am flieh'n vor den Amcas (Amcas)
Und ich genieß' meine Gambas (Gambas)
Habibi, du hast was
City, Bikini und Tanga
Nenn mich P. Diddy, du Bastard (no)
Meine Flows sind so exklusiv (exklusiv)
Knock' dich aus auf der Fashion Week (boom)
Mister Dardy brennt, so wie Gasolin (rrr)
Mister Dardy brennt, so wie Kerosin (nein)
Mache mein Flouz wie Montana
Und du hängst wie ein Koala
Ficke die Welt wie Obama
Deutschrap gefickt, Digga, voilà (brrt)

Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Ich glaub', ihr habt kein Leben, Digga, bla bla bla bla bla
Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Unser Reden: Kugelregen, Digga, ratatatata

[Hook]
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit den Jungs in Malaga
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit Jungs in Malaga

Dardy Luther King, Mister Dardy
Hypnotize Mafia, ja
Lass alle diese Leute reden
Lass sie alle bla-bla-blasen (brrt)

Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Ich glaub', ihr habt kein Leben, Digga, bla bla bla bla bla
Lass die Leute reden, Digga, bla bla bla bla bla
Unser Reden: Kugelregen, Digga, ratatatata

[Hook]
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit den Jungs in Malaga
Lass sie reden, bla bla bla
Meine Antwort: ratata
Also mach kein Palaver
Chill' mit Jungs in Malaga

Klea Huta - Bla Bla Bla

It's K to the A!

Pas meje i le mendt,
Mesazh ne çdo MOMENT
lule per çdo dite
Si nuk u lodhe?
Provove me çdo kusht
me ma vjedh dashnine
Sa shume vrapove dhe bajat mu bone
kur mrapa mu po vjen
Si s'e kuptove sa shume e teprove
pse skena po le...

REF.:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana

Flet ti per mu me shoket e tu
se demek mu m'ke
A tju them per ty
sa shume je mundu
e prap me mu nuk je

Mburresh, kot mburresh
si trofe mu m'sheh
A mu m'lutesh, mu m'lutesh
sa me komplekse je

REF. 2x:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana

Trim - Bla Bla Bla

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

[Verse 1]
E di qe ta teshin,
Prej qe je me mu
Po mos ja vno veshin,
Hala ki me msu
Veq per neve vesin,
Dojn me diskutu
Na dy jena fresh,
Kan pse me xhelozu
Stres me mu ski,
Un e ti, un e ti
Sex on the beach,
Lek me bo llek
Per neve ska kriz,
Sko si une e ti
Sjena mo sky, beauty edhe mc

Edi qe ta teshin,
Se me ti po miren
Shoqet tua tash mo,
Nuk ta dojn t'miren
Dojn me kon n'vendin tond,
E kjo po dihet
Se ty per veti,
e ki ma t'mirin

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

[Verse 2]
Edi qe ke ni ty,
Gjithcka per mu
S'do me than se,
Cilin sen me besu
Maje n'men, maje n'men
Une jam qiki qe jam
Nese nuk em don,
Athere faji so (s'eshte) te une
Kumedit me kon ke fol deri tash,
Amo ki me po qe asnje si une s'eshte
Nuk po shes fore vec po du mu kan na bashke,
Nuk o me rendsi, kan e nxo kan e lash

Ama ti mu buzen,
Ama ti mu trupin
Une ta japi jeten,
Si pi Hollywood-it
Mos ma ze per t'madhe,
Kur un ta prishi gjumin
Nuk je tu e mor vesh,
Tripi jote em lujti

[REF 2x]
E di qe po folin, bla bla bla
Tema kryesore, na na na
E di qe po t'lodhin, aj aj aj
Bonja veq me dor thuj, bye bye bye

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sabina Dana:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë