Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabina - Jam Me Ty (I'm With You) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

nese do te me duash ikim larg
dua qe te jesh veç ti
nese di te me ndjesh
une aty jetoj
me ben te jem shum strong
ecim ne te dy me thuaj se me do
baby vetem ti me çliron
e dua frymen tende te prek
ne zemren tende me merr
dhe me ço shum larg
shum LARG

REF..
Jam me ty
te dua ty
me merr shum larg..shum larg
jam me ty
I'm with you
i love you
together far..so far away
i'm with you

ndonje her s'eshte e leht
ta mendosh
fare pak te mungon
nese do mund ta kesh
per gjithmon
ajo vjien e merr form
ne te dy me thuaj se me do
baby vetem ti me çliron
e dua frymen tende te prek
ne zemren tende me merr
dhe me ço shum larg
shum LARG

Jam me ty..te dua ty
jam me ty..i'm with you
nuk dua te ndal
ne zemer te kam
per mua je deshira
dhe endrra me zgjat
tani e kuptoj qe
te dua me shum..
te dua me shum..
te dua me shum..
te dua me shum..

REF..
Jam me ty
te dua ty
me merr shum larg..shum larg
jam me ty
I'm with you
i love you
together far..so far away
i'm with you


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiSabina Dana
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/08/2010


Sabina - Jam Me Ty (I'm With You)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Me Ty (I'm With You)".
3. Video është e këngës "Jam Me Ty (I'm With You)", por nuk këndohet nga Sabina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabina Dana:


Komente 0