Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sabit Bilalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 57 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Sabit Bilalli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareFeston Shqiptaria


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Syrja Etemi

Zenel Zekolli

Isuf Berisha

Behxhet Korpuzi

Beqir Gashi

Enver Muluka

Fazli Rashica

Agim Gerguri

Leka

Naim Abazi

Tags: Sabit Bilalli, Biti, Sabit Bilali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet