Sabri Fejzullahu

Sabri Dhe Ermal Fejzullahu Shkojnë Me Një Million …

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-10-2015]
Babë e bir, Sabri e Ermal Fejzullahu, po shijojnë suksesin e këngës “Nostalgjija”.

Kënga në fjalë, brenda pak ditësh arriti një shikueshmëri dukshëm të lartë, ka arritur mbi një million, shkruan Indeksonline.

Vlen të theksohet, përkundër asaj që Sabriu dhe Ermali, kanë vite të tëra në skenë, ky është dueti i parë i përbashkët.
 (Indeksonline)

Sabri Dhe Ermal Fejzullahu Shkojnë Me Një Million …


Komente 1