Sabri Fejzullahu

Së Shpejti “Sevdaja” Nga Sabri Fejzullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-04-2016]
Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë udhëtuar drejt Antalias, në Turqi për të realizuar klipin e ri të këngëtarit. Fejzullahu ka nisur xhirimet e klipit të ri i cili pritet të lansohet brenda 5 ditëve. Klipi do të ketë skena luksoze në një nga hotelet më të mira të kohës në Antalia.Kënga do të titullohet “Sevdaja” një temë që këngëtari e prek zakonisht, me muzikë dhe orkestrim nga Virusi me tekst të Arsim Bunjakut dhe klipi është duke u xhiruar XL production. Bashkëshortja e tij Nera ka shkuar ta shoqëroj e t’i ndihmoj rreth klipit pasiqë ka një sy kritik.Mysafir n'Kosovë Show, Ermal Fejzullahu ka thënë se përkundër karrierës së tij të suksesshme asnjëherë nuk mund ta arrijë nivelin e babait të tij, Sabri Fejzullahut. Sipas tij, Sabriu është shumë i përpiktë në punë dhe në çdo aspekt të jetës. “Ai është shumë i disiplinuar edhe në veshje, ndërsa për veten shpesh nuk gjej numra”, tha Ermali.
 (Prive)

Së Shpejti “Sevdaja” Nga Sabri Fejzullahu

  Sabri Fejzullahu - Sevdaja [Teksti dhe Klipi]

Komente 0