Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ti Më Ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

U riktheve prap tek unë
e harrova të djeshmen
Më mashtruan syt e tu
gjete zgjedhjen e ndershme
U gabova pse nuk besova
njësoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(2x)

U gabova pse nuk besova
njesoj edhe ti si t'gjitha je
Hiqesh me mua thua të dua
thua se e imja je.

Zemër zemër ti më ke harru
kam veq lotin smund të jap më shum
Zemër zemër asnjëher smë the
e un e di ,ti shum mir kush je.(3x)


Ky tekst u dërgua nga Arta'sssSabri Fejzullahu
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Sabri Fejzullahu - Ti Më Ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Ke Harru".
3. Video është e këngës "Ti Më Ke Harru", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0