Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Mori Qika E Shqiperise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Sa her ti kur del porsi një zan
Dita me pelqen kur te ndjek pas
T'lutem me shiko hajde ngadal
Me jep nje pergjigjje veq nje fjal!!

Eeeeee!!

Ref:

Mori qika e shqiperis
Kush ta fal ty bukurin
Veq nji fjal nga ty ta kem
Une i yti do te jem
Oooo zogo pse st'kam
Per ty qiko gjithqka jap
Oooo shpirto mos rri larg
Hejjj ti qiko smuj pa t'pa!!

Pa mend ti me le qysh kur te pash
Zemra po me rre sikur me par
Nje jet kam dhe me ty do ta ndaj
Hajde koken ulur mos e mbaj
Eeeeeeeeeee!!

Ref:

Mori qika e shqiperis
Kush ta fal ty bukurin
Veq nji fjal nga ty ta kem
Une i yti do te jem
Ooooo zogo pse st'kam
Per ty qiko gjithqka jap
Oooo shpirto mos rri larg
Hejjjj ti qiko smuj pa t'pa!!


Ky tekst u dërgua nga  albulenaSabri Fejzullahu
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Sabri Fejzullahu - Mori Qika E Shqiperise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Qika E Shqiperise".
3. Video është e këngës "Mori Qika E Shqiperise", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0