Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - O Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O bilbil, o bilbil
ti e di këngën që më mungon,
Thuaja asaj më të bukurës, kam një brengë që më mundon.
Nxirre këngën për t'më
g'zuar, o bilbil.
të dëgjoj me mall si ligjëron bilbil.
kur kam dhembje, kur kam vaje o bilbil
kënga jote shpirtin ma qetson, bilbil.

O bilbil, o bilbil
ti e di këngën që më mungon,
Thuaja asaj më të bukurës, kam një brengë që më mundon.
Nxirre këngën për t'më
g'zuar, o bilbil.
të dëgjoj me mall si ligjëron bilbil.
kur kam dhembje, kur kam vaje o bilbil
kënga jote shpirtin ma qetson, bilbil.


Sabri Fejzullahu - O Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil".
3. Video është e këngës "O Bilbil", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0