Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Takimi Me Shoqen E Studimeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

shum vjet kaluan qe sishim pare
si ti haroj kto vrrage mbi ty
me vjen per t`klithur
e per te qare
shume me mire t`mos kisha sy

reff:
mbi floke te kishte reshur bore
rudhat te loznin neper fytyre
ku jan ata sy , ku ajo dore
pse zeri te paska tjeter ngjyre

ti ke qen simbol i bukurise
krijuar nga dor hyjnore
ndaj i besoja
hamshueshmerise
dhe te till te kujtoja prore

reff:
mbi floke te kishte reshur bore
rudhat te loznin neper fytyre
ku jan ata sy , ku ajo dore
pse zeri te paska tjeter ngjyre

kohe e eger kohe tinxare ..
gjurm qe paska len mbi ty
shume me mire mos t`ishim takuar fare
shume me mire t`mos kisha sy ....


Ky tekst u dërgua nga Red0nn   redon

Sabri Fejzullahu - Takimi Me Shoqen E Studimeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Takimi Me Shoqen E Studimeve".
3. Video është e këngës "Takimi Me Shoqen E Studimeve", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0