Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabri Fejzullahu - 1000 Telashe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Telashe".
3. Video është e këngës "1000 Telashe", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabri Fejzullahu - 1000 Telashe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62

Këngë e albumit:

"Xhamat E Thyer"

Komente

4 🔥

06/12/2014

2014-12-06T11:08:48+00:00Mbi doren time mungon dora jote
mungon shakaja e sevdaja
ti per mu ishe dashni e vertet
t'kam pas shok, t'kam pas mik
e gjithçka ne jet

Ah me fjale te ëmbla t'kam besu
s'e kam dit se ti ke me m'helmu
nuk e du ket bote pa frymen tände
a mendon njeher ah qka me bane

REF:
Prej kur s'jemi bashke
prej kur s'jemi shoke
1000 telashe mkan ra n'Kok
rruga m'ka humb
nuk di ku shkoj
ti je arsyeja qe une vajtoj

Ne gjakun tim helmi ka hy
qka bana keq qe kshtu mu kthy
ti per mu ishe dashni e vërtet
t'kam pas shok t'kam pas mik
eh gjithçka ne jet

Ah me fjale te ëmbla te kam besu
s'e kam dit se ti ke me m'helmu
nuk e du ket bote pa frymen tände
a mendon njeher ah qka me bane

REF (2x):
Prej kur s'jemi bashke
prej kur s'jemi shoke
1000 telashe me kan ra në koke
rruga me ka humb
nuk di ku shkoj
ti je arsyeja qe une vajtoj


Ky tekst u dërgua nga Valgona
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet