Sacrifice

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Valon Raci
  • Vendlindja:
  • Kline 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Sacrifice është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Walon, por njihet me emrin SACRIFICE. Aj kishte psedonimin Wal-on, por pas shume gjerash qe i kane ndodh ne jeten e tij, vendosi emrin SACRIFICE. Hobi i tij ishte gjithmone Muzika dhe filloi ne Rap Hip Hop. Kengen "JETA MKA LODH", ja dedikoi shokut te tij, i cili hyri ne burg pas shume problemesh. Po ashtu shokut tjeter, i cili i vdiq ne nje perleshje. Vazhdoi muziken me kengaterin MASTER L dhe formuan grupin FBS (FINAL...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Liil Craizy

Explicit

Master-L

Ogi

Lindy

Anestezioni

Readi

Retno

Dardan Osmanollaj

Gentrit Sopjani


Tags: Sacrifice, Wal-On, Waloonn Raci, Sakrific, Valon Racaj

Krijo Një Kartolinë