A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sadete Shkodra - Merr Unazen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2012

2012-06-11T17:23:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merr Unazen" kënduar nga Sadete Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Erkan Musliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ta dhash zemren ma ke mbyt mos marr vesh nat e dit morra nusen mem gèzu ti ket jet ma ke shkatrru edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligje pèr gjdo dit edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligjè pèr gjdo dit merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru asnjè fjal asnjè rresht ti aspak nuk mè ke desht s'dua lutje pse nuk vlen dy her zemren sma gènjen edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligje pèr gjdo dit edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligjè pèr gjdo dit merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru x2Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019