A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sadete Shkodra - Me Veshtron Me Syt E Zi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2017

2017-07-07T09:46:31

e si t'bej tash e hallin sma din-e
o pse me shfaqes si flladi ne pranvere
kur qel qershia lule te kam kerku
ka qel nje gonxhe sa qenka zbukur

o me veshtronme syt e zi o se pranvera lule qel per ty
o kur me flet me buze ne gaz
o me rreh zemra mua me mall

o perball teje ne valle kam qendru
o pse qerpiket te ulen ty kaq shume
ben drit si yll e ben drit si han
o pse me shmangesh dhe sme flet nje fjal


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019