Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadete Shkodra - Ne Te Dy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dil moj vashe o moj dil ne dere
sa ti shohe moj syt e zez
o po dil pak dil moj vashe moj dil ne dere
o po dil pak qe te shoh nje here

ne te dy o moj ne te dy
ne t e dy o jemi versnike
o se kemi o se kemi
o se kemi o lindur nje dite

dil moj vashe o moj dil ne dere
sa ti shohe moj syt e zez
o po dil pak dil moj vashe moj dil ne dere
o po dil pak qe te shoh nje hereNuk kemi video për këtë këngë.
Sadete Shkodra - Ne Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Te Dy".
3. Video është e këngës "Ne Te Dy", por nuk këndohet nga Sadete Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sadete Shkodra:


Komente 0