A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sadete Shkodra & Besim Limani - Oma Ke Gishtin Vasho Per Unaze


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T17:58:27

Më Shumë Nga

Besim Limani


o ma ke gishtin vasho per unaze
qe besa djalo per unaz ekame.
vallahi djalo zoti mi ka fale.
bilai djalo smundem meti fale

ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje
ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje

imi ke faqet vasho kuq si molla
qe besa djalo kuq si molla i kame .
vallahi djalo smundem me ti fale.
bilahi djalozoti mi ka fale

ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje
ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje

o ma ke sajnin cace rrush te zie .
qe besa djalo fort ma ke lakmije .
vallahi djalo smundem me ti fale .
bilahi djalo zoti mi ka fale

ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje
ooo hiqmu shero prej meje
se mi lujte ment o prej kreje


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019