Sadi
Sadi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}




Biografia

BIOGRAFIA: Sadi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 20 Mars 2021, Sadi publikon videoklipin "Nana Jem". Më datë 24 Korrik 2021, Sadi publikon videoklipin "Shqiptar Ne Amerike". Më datë 20 Qershor 2022, Sadi publikon videoklipin "Prej Ni Shpati", në bashkëpunim me Xhavit Avdylin....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



» Dërgo Një Këngë »


Komente 0