Sadik Uka
Sadik Uka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}




Biografia

BIOGRAFIA: Sadik Uka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2011, Sadik Uka publikon albumin "Ty Të Këndoj". Në vitin 2013, Sadik Uka publikon albumin "Mergimtari". Në vitin 2016, Sadik Uka publikon albumin "Me Fale". Më datë 21 Shtator 2020, Sadik Uka publikon videoklipin "Nusja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



💿 Albume




Komente 0