Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sahit Vata - S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë
Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë

Ti se njeh më vetën
Mu ma ndryshove jetë
Çdo gjë është e tepert
Kom bo ma shumë se vepër

Kurgjo so njejt
Se vetë ke desht
Me prish ti krejt
Kurgjo kurr sja paska vlejtë

A na na na , me hile po ma bon ti
A na na na zemra je ka ndan tii .

Ref.
Sahit Vata
Publikimi: 07/02/2018


Sahit Vata - S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Di".
3. Video është e këngës "S'e Di", por nuk këndohet nga Sahit Vata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sahit Vata:


Komente 0