Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Sajmir Braho - Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Syte E Tu", por nuk këndohet nga Sajmir Braho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Sajmir Braho - Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.8"

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

02/03/2008

2008-03-02T05:43:13+01:00Me sytë shpesh të dy flasim ne’
Por si një këng, ësht shikimi jon
Ësht siguri që kur nuk shteron
Ësht emocjon, ti me zemër,
ti me zemër e ngacmon.

Syt e tu më flasin vetëm mua
Ndaj un fort i dua.
Syt e tu si djelli zemrën time
e ndriçojn. ( 2 here )

Ref:
I lumtur jam sa her që shikoj
Dy sy plot zjarr që i dashuroj.
Në syt e saj lulet pluhun gjen
Dhe në çdo stin un pranverën ndjej.
( 2 herë )

Edhe deti edhe qelli marin
ngjyr nga syt e tua’
Edhe hëna edhe djelli marin,
drit më shum. ( 2 herë )


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Braho:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë