Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sajmir Çili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Sajmir Çili është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1996, Vikena Kamenica & Saimir Çili marrin pjesë në Festivali i 35-të në RTSH me këngën "Flas Me Rinine Tende". Në Dhjetor 1997, Sajmir Çili & Enida Tarifa marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Yjet E Shpreses". Në Dhjetor 1998, Sajmir Çili & Etleva Golemi marrin pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Zemër, Je Ditari Im". Në Dhjetor 1999, Sajmir Çili merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Sa ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Stefan Marena

Verim Zendeli

2 Step

Ernis Çili

Denny

Egzon Krasniqi

Besmir Metani

Egland

Papush Sadiku

Xhustino Hasani

Tags: Sajmir Çili, Sajmir Cili, Saimir Cili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet