Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Libohovë 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Sajmir Hide është një shkrimtar. Vitet fëmijërore dhe shkollën e ke kryer në Libohovë. Më pas mbaroi shkollën e mesme pedagogjike “Pandeli Sotiri” në qytetin e gjirokastrës. Studimet e larta i ndërpreu dhe u largua si emigrant në Greqi.Jetoi për disa vite me familjen e tij në Kavalla. Tani është kthyer në vëndlindje. Sajmiri librin e pare me poezi me titull, “ Bukuri që vret” e ka botuar d vjet më pare. Në proces redaktimi eshtë dhe libri i tij i tretë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lulzim Kalaj

Agron Tufa

Ilir Koro

Fehmi Pireva

Islam Idrizi

Shkëlqim Ziraj

Arben Kurteshi

Josif Gegprifti

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Tags: Sajmir Hide


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet