A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sajmir Misku

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sajmir Misku is a popular singer of Modern Traditional music. 2003-2016 vitet kur Sajmir filloi të nxjerrë dhe hite njëra pas tjetrës pasi dhe karriera tij muzikore eshte zhvilluar ne clubet e nates Amsterdam Club ku ka rreth 6 vjet qe kendon aty dhe neper dasma te cilat ka qen pjese e karrieres tij kryesisht këndonte muzikë popullore, argetuse dhe folklorike. Më datë 9 Gusht 2010, Eli Malaj & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Dashuria Eshte Mbret". Më datë 25 Tetor 2017, Xum Allushi & Sajmir Misku...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

SoundCloud

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pleurat Lajçi

Gadaf Elmazi (Dafi)

Gentian Gojani

Berat Demiri

Alban Shehu

Burim Mehmeti

Hevzi Kumanova

Kelly

Mali G

Briz Musaraj


Tags: Sajmir Misku, Saimir Misku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019