Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sajmir Misku - Dy Pika Lote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lashe dy pika lot te shpirtit tim ne nje xham te vjeter
dhe dy fjale te frikshme te zemres sime shkrova ne nje leter
dhe letren kur ta shkrova ty zemra me vajtoi
urimet me nje tjeter une 'ti dhashe dhe pse te dashuroj

ref:


Fryma do te ndalet,loti do te thahet
syri s'do te shikoje,zemra do te cahet
pergjithmone cdo gje mbaroi, e kote te jetoje (2x)

Kerkoj ndihmen tende zot i madh
heqe kete mallkim
Vazhdo kerkoi falje zotit lart qe vrave shpirtin tim
shpresoj qe kur te vuash ty dikush
te te vije ty prane se do te vrasi zemra ime
qe dikur ti e pate vrare.

ref:

Fryma do te ndalet,loti do te thahet
syri s'do te shikoje,zemra do te cahet
pergjithmone cdo gje mbaroi, e kote te jetoje (2x)


Ky tekst u dërgua nga esmeralda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sajmir Misku - Dy Pika Lote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Lote".
3. Video është e këngës "Dy Pika Lote", por nuk këndohet nga Sajmir Misku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Misku:


Komente 0