A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sala Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Sala Bekteshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Qershor 2004, Sala Bekteshi & Ramize Caka marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mos Trazo Detin". Në Qershor 2007, Sala Bekteshi & Ramize Caka marrin pjesë në Polifest 2007 me këngën "R Pa Emer Dashuri". Në vitin 2007, Sala Bekteshi & Ramize Caka publikojnë albumin "Kalle Kalle Krejt". Në vitin 2008, Sala Bekteshi & Ramize Caka publikojnë albumin "Po Bjen Defi". Në vitin 2009, Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi publikojnë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Lulë Nafaka (2016)

Sot Nuse Po Shkoj (2015)

Fati I Jetes (2014)

Sonte Luhet Vallja (2013)

Nuse Pa Fat (2011)

Me Mungon (2011)

Per Disponimin Tuaj (2010)

Zemra Zemres (2009)

Po Bjen Defi (2008)

Kalle Kalle Krejt (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Lotët
Mergimtar
Një Kafe
Mire Se Erdhe
Parisi I Kosoves
Ditelindje


Artistë Të Ngjashëm:

Zyle Krasniqi

Hidajete Miftari (Hida)

Edita Gashi

Shpresa Gojani

Lendita Selimi

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Sidorela Kelmendi

Lumnije Menxhiqi

Mimoza Abedini


Tags: Sala Bekteshi, Sala, Sale Bekteshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019