A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sala Jashari

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  166
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Sala Jashari is a popular singer of Kids music. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. Paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. Sipas Sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga int...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vjosa Selmani

Albana Berisha

Blinera Muzhaku

Elta Ademi

Arbnora Rexhepi

Erza Hoti

Anika Berisha

Lorina Dula

Donika Nuhiu

Ema Smajli


Tags: Sala Jashari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019