Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Shamia E Beqaris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

skam kujtu nga ky djal se ke mem mashtru me ke lan nlule te rinis tjetren me martu

perseritet 2
her e njejta strof.
ref:
me lot po e laj shamin at shamin e beqaris shum te deshta sme besove per ty djalin kanm qendiNuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Shamia E Beqaris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamia E Beqaris".
3. Video është e këngës "Shamia E Beqaris", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0