Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi - Nuk Ka Ver Ne Tavoline Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

a te erdhe rande
a te erdhe veshtire
me than fjalen lamtumir
plag e rande ne mua ra
ni cope zemre mu ka n'da

a te erdhe rande
a te erdhe veshtire
me than fjalen lamtumir
plag e rande ne mua ra
ni cope zemre mu ka n'da

REF
Nuk ka vere ne tavoline
nuk ka lule as qiri
nuk ka fjal per dashuri
se nuk je ti

II
sa te randa me duken ditet
kur dikur ishin te arta
sa te randa me duken netet
ce dikur ishi te zjarrta

sa te randa me duken ditet
kur dikur ishin te arta
sa te randa me duken netet
ce dikur ishi te zjarrta

REF
Nuk ka vere ne tavoline
nuk ka lule as qiri
nuk ka fjal per dashuri
se nuk je ti


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Sala Bekteshi - Nuk Ka Ver Ne Tavoline
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Ver Ne Tavoline".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Ver Ne Tavoline", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0