Sali Malaj
Sali Malaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • BeratBiografia

BIOGRAFIA: Sali Malaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Korrik 2015, Sali Malaj publikon videoklipin "Le Te Dale, Ku Te Dale". Më datë 17 Maj 2017, Sali Malaj publikon videoklipin "Vajze Nga Berati Vajze Nga Kucova". Më datë 18 Nëntor 2017, Evgjeni Çuli & Sali Malaj publikojnë videoklipin "O Usta Qofsh I Bekuar". Më datë 26 Dhjetor 2017, Nertila Selmanaj & Sali Malaj publikojnë videoklipin "Kolazh 2017". Më datë 29 Maj 2021, Sali Malaj publikon videoklipin "Babuç Berati". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 5