Më mbaj mend (për 1 muaj)

Salije Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Salije Bajrami është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka zë të mrekullueshëm dhe nga Kërçova. Salije Bajrami ndjek mësimet në shkollën "Gjergj Kastriot Skënderbeu" gjithashtu ndjek kursin në gjuhën gjermane. Në aspektin muzikor ndjek mësimet për solfezho, këndim, paraqitje skenike dhe piano në Klasën e prof. Besiana Mehmedi e Shkodran Tolaj. Ka marrë pjesë në shumë festivale si: "Fluturat" - Kumanovë ku ka fituar çmimin e i tretë, "Dita Jonë" - Kërçovë ku është shpërblyer me çmimin e dytë, "Zogj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPellumb I Bardhe (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diana Tahiri

Denisa Dehari

Lorina Dula

Melissa Magnanelli

Alisa Jerliu

Arbnora Rexhepi

Ilva Latifi

Elta Ademi

Vesa Berisha

Roderika Ukelli

Tags: Salije Bajrami, Salie Bajrami


Komente mbi këtë artist