A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sallah Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Sallah Shabani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Sallah Shabani është interpretues i instrumenteve me frymë si dhe ato me tela, njëkohësisht është edhe prodhues i tyre....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Bashota

Alfred Mersini

Nazmi Sejfullahu

Isa Gashi

Shaban Baksi

Nexhat Haliti

Shkodran Shala

Ardian Isufi

Krenar Vehebiu

Mentor Mushkolaj


Tags: Sallah Shabani, Salla Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019