A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sallah Shabani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: popullore folklorike

Sallah Shabani është këngëtar i njohur. Sallah Shabani është interpretues i instrumenteve me frymë si dhe ato me tela, njëkohësisht është edhe prodhues i tyre.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019