Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Samanta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28
Samanta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ajsel

Viki

Liridona Sinani (Dona)

Bruna

Joanna Wakeley

Albina Xhons

Risa

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Mirsa Laci


Tags: Samanta

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet